📌Студенти ФЕФу відвідали з екскурсією одеський морський порт🌊

Одеський морський порт… Як всі знають, Одеса зароджувалася саме звідси. І тільки проїхавши по всій території, можна відкрити для себе феномен Одеського порту – мабуть, головної визначної пам’ятки міста. Ось і наші студенти ФЕФ вирішили зануритися в життя порту, який таїть в собі стільки загадкового і цікавого, при тому, що всі можуть бачити його. Екскурсія проходила в комфортабельному автобусі, з якого можна було переконатися в тому, що порт – це музей під відкритим небом зі збереженими по сьогоднішній день архітектурними і скульптурними пам’ятниками історії. Це міні-містечко у великому місті з розвиненою інфраструктурою: дорожніми розв’язками, вулицями, набережними, скверами і площами, бюветами, поліклінікою, навчальним центром, спорткомплексом, автозаправної і навіть дендропарком. Плюс до цього всього, там так само можна спостерігати вітають з морських хвиль чорноморських дельфінів.

Після пізнавальної екскурсії, наших студентів запросили на оглядовий майданчик, щоб побачити  всю красу порту з висоти сьомого поверху. Вони зробили висновок, що це дійсно гарний і цікавий міні-містечко зі своїми традиціями і династіями.