Якщо Ви сумніваєтеся в якості товару або виникли проблеми з його обміном Набридливі продавцi нав’язують свою продукцію, а потім вiдмовляються повертати гроші Рівень наданих послуг неналежної якості та не в повному обсязі, що завдало Вам матеріальних та моральних збитків
Вихід є!
Зверніться до Молодіжного студентського руху «ДОПОМОГА СПОЖИВАЧУ>> при кафедрi економіки, права та управління бізнесом ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Ми, група ініціативних студентів-консультантів, проаналізуємо ситуацію та ДОПОМОЖемо знайти шляхи вирішення проблеми, пов’язаної з порушенням Ваших прав як споживача.
Консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО!
(Відповідь надаємо протягом 24 годин)
📲👈🏻Наші контакти: e-mail:
dopomoha.spozhyvachu@ukr.net https://www.facebook.com/groups/889562624415236/about/
![](http://oneu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/35589A67-9B21-4DBE-B44D-38EDAF713F3F.jpeg)