По завершенню підсумкового засідання ІІІ науково-практичної студентської конференції ОНЕУ “Сучасні виклики економіки”

20.04.2023 р. відбулось підсумкове засідання ІІІ науково-практичної студентської конференції ОНЕУ  “Сучасні виклики економіки”, в якій взяли участь 787 здобувачів зі всіх факультетів та кафедр університету.

10-ку найкращих доповідачів:

Андросова Марія, 31 гр. ФФБС. Сучасні фінансові кризи: основні чинники впливу.

Науковий керівник: д.е.н., проф. Баранова В.Г.

Скрипник Андрій, 32 гр. ФФБС. Митний безвіз: можливості для розвитку економіки.

Керівник: к.е.н., доц. Мартинюк І.В.

Гаврилюк Юрій, 22 гр. ФФБС. Оцінювання цифрових валют та перспективи запровадження в Україні.

Науковий керівник: д.е.н., доц. Жердецька Л. В.

Божко Дмитро, 46 гр. ФЕУП. Шляхи підвищення рівня економічної безпеки транспортно-експедиторських  компаній.

Науковий керівник: д.е.н., проф. Кошельок Г.В.

Колесник Єлизавета, 34 гр. ФЕУП. Аналіз основних тенденцій діяльності малого бізнесу в Україні.

Науковий керівник: к.е.н,  доцент Ольвінська Ю.О.

Яхімовіч Ігор, 39 гр. ФЕУП. Особливості торгівлі Європейського Союзу та України.

Науковий керівник: д.е.н., проф. Траченко Л.А.

Панаєт Олександр, 26 гр. ФМЕ. Використання інструментів класичного маркетингу наркозлочинцями.

Науковий керівник: к.е.н., ст. викладач Сало Я. В.

Маковецька Катерина, 15/1 гр. ФМЕ. Маркетинг особистості на Євробаченні.

Науковий керівник: викладач Новак Г. В.

Шевченко Олена 43 гр. ФМОІТ. Сучасні принципи ділового спілкування.

Науковий керівник: ст. викладач Данчева О. М.

Печена Анна 11 гр. ФМОІТ. Взаємозв’язок військової агресії та золотовалютних резервів України.

Науковий керівник: к.е.н, доц. Видобора В.В.

За результатами голосування учасників конференції були визначені доповіді, які були відмічені призами глядацьких симпатій:

1. Маковецька Катерина, ФМЕ 2. Гаврилюк Юрій, ФФБС та 3. Колеснік Єлізавета, ФЕУП

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]