Участь доцентів ОНЕУ у Staff Week у Вроцлаві: нові горизонти міжнародної співпраці

Раді повідомити, що доценти кафедри маркетингу та міжнародної логістики Тарасова Кристина Ігорівна та Сало Яна Вікторівна успішно відвідали Staff Week, що проходив з 10 по 14 червня 2024 року в Університеті природничих наук у Вроцлаві (Польща).

Програма заходу була насиченою та включала різноманітні сесії та воркшопи, зокрема:

– Презентації від представників EU GREEN та Horizon Europe
– Сесії з міжнародної співпраці, включаючи Erasmus+ та NAWA
– Презентація щодо процедур прийому українських кандидатів
– Воркшопи з розробки проєктних пропозицій та міжнародної співпраці
Участь у цьому заході дозволить ОНЕУ вдосконалити освітні програми, розширити міжнародні зв’язки та активніше залучати студентів до міжнародних проєктів. Відвідання цього заходу сприятиме підвищенню якості навчання та дослідницької діяльності в нашому університеті.

З нетерпінням чекаємо на нові спільні проєкти та співпрацю з європейськими партнерами!