В ОНЕУ відзначили День захисників і захисниць України

Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

В ОНЕУ відзначили День захисників і захисниць України 🎉

В Одеському національному економічному університеті відбувся урочистий захід, присвячений цьому важливому дню. Студенти підготували зворушливу програму, яка включала виконання патріотичної пісні та декламування вірша, що глибоко зворушив серця присутніх.

З вітальним словом до гостей звернувся ректор ОНЕУ, доктор економічних наук, професор Анатолій Іванович Ковальов. Він підкреслив важливість і незамінну роль Збройних сил України в нинішній складний час, наголосивши, що кожен з нас має пам’ятати про героїзм захисників та підтримувати їх у боротьбі за свободу й незалежність. 🤝🇺🇦

📍 Серед почесних гостей був Віталій Гілєвич, пресофіцер 126-ї окремої бригади територіальної оборони м. Одеса. Він щиро подякував студентам і викладачам за їхню підтримку, зазначивши, наскільки важливо відчувати теплі слова від тилу.

Особливо зворушливим моментом стало те, що кожен учасник зміг залишити на українському прапорі побажання нашим захисникам. 📝

✔️ На завершення ректор ОНЕУ, доктор економічних наук, професор Анатолій Іванович Ковальов вручив Віталію Гілєвичу символічний подарунок, що відображав підтримку університетської спільноти.

Захід залишив теплі спогади та ще раз нагадав усім про єдність і непохитність нашого народу перед будь-якими викликами!

Ваш університет 💙🎓