Відбувся захід з теми «Проблема безробіття у громаді та як знайти роботу в Южному»

Одеський національний економічний університет у особі заступника декана факультету міжнародної економіки, старшого викладача кафедри маркетингу та міжнародної логістики — Носаченко Олександра Анатолійовича, заступника декана факультету економіки і управління підприємництвом — Балути Тетяни Павлівни та доцента кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу — Шикіної Ольги Володимирівни разом з представниками місцевої влади, бізнесу та центру зайнятості взяли участь у обговоренні, організованому журналістом-медіатором Інтернет-видання Южне.City Віолеттою Бондар.

Серед запрошених були:

• Світлана Чебан та Ксенія Оленюк (представники управління економіки ЮМР)
  • Юлія Зарудніцька (пресслужба ЮМР)
  • Ірина Черепащук (начальник відділу ОФ ООЦЗ)
  • Олександр Георгієв (власник ресторану)

Основною метою було розробити шляхи вирішення проблеми безробіття у місті Южний. Учасники висунули пропозиції щодо перекваліфікації потенційних кадрів з числа не працевлаштованих та тимчасово переміщених осіб, а також обговорили ваучери на другу освіту і сертифіковані курси у сфері HoReCa, гастрономії та торгівлі.

Дякуємо всім за участь та активну позицію у вирішенні важливих питань громади!