​​Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

Викладачка ОНЕУ Ремігайло Ілона Юріївна стала спікеркою курсу «Мистецтво готельного бізнесу» на Дія.Освіта! 🌟

Об’єднуючи зусилля, ми робимо Україну ще привабливішою для туристів! Викладачка кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу Одеського національного економічного університету Ремігайло Ілона Юріївна приєдналася до проєкту від Дія.Освіта та стала спікеркою освітнього серіалу «Мистецтво готельного бізнесу».

У шести епізодах вона ділиться цінними порадами:
🔹 Як забезпечити високі стандарти готельного сервісу.
🔹 Оптимізація процесів реєстрації (check-in / check-out).
🔹 Управління репутацією через відгуки гостей.

📍Цей курс буде корисним як для досвідчених фахівців, так і для тих, хто лише починає свій шлях у сфері готельного бізнесу. Студенти та викладачі знайдуть тут багато корисної інформації!

Не пропустіть можливість дізнатися про нові стандарти та зробити свій готельний бізнес ще ефективнішим!🎓

Ваш ОНЕУ 💙🎓