ЗМІ про ОНЕУ | «Студентська весна»: в Одеському національному економічному університеті відбувся конкурс самодіяльності (суспільство) | dumskaya.net

ЧИТАТИ МАТЕРІАЛ НА dumskaya.net:

Традиційний конкурс самодіяльності «Студентська весна — 2024» пройшов у великій актовій залі Одеського національного економічного університету (ОНЕУ).

За звання найкращого боролися всі факультети університету — на яскравий і видовищний захід зібралися три сотні студентів.

Треба сказати, що такі конкурси часто стають найочікуванішою подією в навчальному році, об’єднують студентів і залишають яскраві спогади на все життя.

«Раз на пів року ми проводимо «Студентську осінь» і «Студентську весну». Це огляд художньої самодіяльності всіх наших факультетів, вони проходять у змагальній, але дуже доброзичливій атмосфері. Діти готуються до цього два-три місяці, це дуже важливо для них, незважаючи на війну. Усі гроші, зібрані тут, ми спрямовуємо на реабілітацію військових», — розповів ректор ОНЕУ Анатолій Ковальов.

Вхід до актової зали не був безкоштовним — кожен глядач заплатив від 100 до 200 гривень. Зібрані кошти та добровільні пожертви будуть перераховані благодійному фонду «Кран» — на відновлення воїнів із бойовими травмами та важкими ураженнями нервової системи.

Волонтерка благодійного фонду Світлана Серякова розповіла, що з моменту його створення 2017 року вдалося допомогти більш ніж п’ятьом сотням військовослужбовців, багато з яких повернулися не лише до лав Збройних сил, а й навіть на фронт.

«Ми надаємо адресну нейрореабілітаційну допомогу тим військовослужбовцям, яким не може допомогти наша держава. Лікування тривале і дуже складне, але воно дає прекрасні результати, поранених бійців адаптують до нових умов, часто вони встають з інвалідних крісел і отримують нову якість життя. Зараз у черзі на реабілітацію перебуває близько тисячі військових», — зазначила Світлана Серякова.

Конкурсна програма складалася з чотирьох номінацій — «вокал», «танець», «талант» і «гумор». До журі увійшли відомі випускники університету, які працюють в успішних українських компаніях.

Цікаво, що оцінки виставлялися за зворотним принципом — кожен член журі одразу визначав місце факультету в конкурсній таблиці, тобто, один бал, на думку судді, відповідав першому місцю, а чотири бали — останньому.

У номінації «вокал» і «танець» золото взяли представники факультету міжнародної економіки. Студенти факультету економіки та управління підприємництвом стали найкращими в номінаціях «талант» і «гумор».

Атмосфера під час конкурсу була дуже невимушеною. Незважаючи на те, що переможцями конкурсів стали лише два факультети, варто зазначити, що боротьба була гострою, а творчі номери ФФБС (факультету фінансів і банківської справи) та ФМОІТ (факультету менеджменту, обліку та банківських технологій) також не раз зривали оплески та заслужили схвальні вигуки глядачів.