📌19 жовтня на базі Інформаційного Центру ЄС ОНЕУ було організовано зустріч з Мартайном Інгмаром Хаасом, представником університету м. Бамберг 🇩🇪

19 жовтня  на базі Інформаційного Центру ЄС Одеського національного економічного університету у партнерсті з Одеським Регіональним  Інститутом  Державного Управління  було організовано зустріч з Мартайном Інгмаром Хаасом (Martijn  Ingmar  Haas), представником університету м. Бамберг (Федеральна земля Баварія, Німеччина).

Мартайн Хаас вивчає політичні науки та економіку Європейського Союзу, є президентом студентської організації AEGEE-Bamberg, яка представляє і поширює європейські цінності, заохочує та сприяє  міжкультурній діяльності студентів університету  м. Бамберг.

У ході зустрічі було представлено презентацію  з теми «Шенгенська  зона:  наскільки безпечні кордони Європи?», надано інформацію про Шенгенську зону, внутрішні та зовнішні кордони ЄС, Шенгенські угоди, а також розглядалося питання щодо майбутнього європейських кордонів. Учасники зустрічі мали чудову нагоду дізнатися про переваги Шенгенської зони, спільну візову політику та візовий режим, а також візову інформаційну систему (VIS). Пан Мартайн надав багато корисної інформації щодо правил отримання Шенгенської візи, а також стосовно вимог до того, щоб країна могла стати частиною Шенгену.