📌9-10 квітня на факультеті міжнародної економіки відбулася традиційна наукова конференція для студентів «МИНУЛЕ, СЬОГОДЕННЯ, МАЙБУТНЄ»👥

9-10 квітня на факультеті міжнародної економіки відбулася традиційна наукова конференція для студентів «МИНУЛЕ, СЬОГОДЕННЯ, МАЙБУТНЄ». Серед студентів конференція більше відома, як День науки – в основному, завдяки формату її проведення. Замість звичайного навчального процесу – лекцій і семінарів – студенти поринули в атмосферу справжньої конференції, яка включала в себе 11 секцій різних напрямків. Найбільшою популярністю відзначилися секції «Тенденції розвитку маркетингу на початку 21 століття», «Теоретико-методологічні та прикладні проблеми демографії, соціальної політики і економіки праці», «Міжнародний туризм: сучасний стан та пріоритети розвитку».

За результатами роботи конференції готуються електронні збірники студентських наукових робіт «МИНУЛЕ, СЬОГОДЕННЯ, МАЙБУТНЄ» (випуск 9), а також “Туристичний та готельно-ресторанний бізнес: світовий досвід та перспективи розвитку для України” – по секції №4. Окрема подяка відповідальним редакторам збірок – Тетяні Петрівні Збріцкой і Світлані Сергіївні Галасюк.

Таким чином, студенти отримують можливість попрактикуватися в публічних виступах, викликаючи інтерес до актуальних тем досліджень у своїх колег, а також опублікувати свої статті, що важливо для подальших перспектив навчання.

Ми пишаємося активністю наших студентів! Дякую всім за участь!