📌28 листопада Одеська служба «Центр розвитку села» разом з викладачами кафедри економіки, права та управління бізнесом провели День практичної підготовки студентів спеціальності підприємництво, торгівля та біржова діяльність📰

28 листопада  2018 року  Одеська обласна сільськогосподарська дорадча служба «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва разом з викладачами кафедри економіки, права та управління бізнесом провели День практичної підготовки студентів спеціальності підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Для цього студенти  разом з викладачами кафедри відвідали ТОВ АФ «Евріка» у Овідіопольському районі, яке спеціалізується, насамперед, на вирощуванні овочів та їх переробці. Підприємство має для цього 3 тис. га та виробляє консервну продукцію відомої торгової марки «С бабушкиной грядки».

Темою дня практичної підготовки студентів була така: «Сучасний бізнес у овочівництві».   Директор агрофірми кандидат сільськогосподарських наук Михайло Іванович Бєлий розповів про підприємство та становлення цього бізнесу. Особлива увага була приділена питанням щодо можливих шляхів відкриття бізнесу, необхідності поетапного його розвитку та ін.

На другому етапі відвідування було знайомство з технологіями виробництва декількох видів консервної продукції, вирощування грибів гливи.  Студенти відвідали цехи виробництва продукції, склади з готовою продукцією та ін., відвідали також магазин де ознайомились з  асортиментом продукції підприємства.

Потім відбулась загальна бесіда студентів з директором агрофірми стосовно стану та напрямків розвитку овочівництва, місця підприємства на ринку України, кон’юнктури ринку та ін. питань розвитку бізнесу. Розглядалися конкретні ситуації інвестиційних питань у розвитку бізнесу.

В цілому студенти були дуже задоволені  проведеною навчальною практикою, де мали можливість побачити, ознайомитись та отримати відповіді практиків стосовно сучасних питань розвитку бізнесу.