📌01 березня, в перший день весни ОНЕУ вийшов на новий рівень! За допомогою чудо-медіацентру в Одеської бібліотеці ім.М.Грушевського ми на Skype зв’язку зі старшокласниками Любашівщини! 👍

01 березня, в перший день весни ОНЕУ вийшов на новий рівень!

Провідний викладач кафедри мовної підготовки Висоцька Зоряна Іванівна зорієнтувала представників гімназії та ліцею Любашівки в підготовці до ЗНО з української мови на прикладі типових помилок абітурієнтів. Заступник декана ФМЕ Шкурупська Ірина Олександрівна розповіла про конкурентні переваги нашого університету, запросивши дівчат і хлопців спробувати скласти ЗНО під час Дня відкритих дверей в ОНЕУ 02 березня!

Щиро дякуєм представникам Одеської бібліотеки ім. Грушевського та медіацентру Любашівка за можливість спілкування з абітурієнтами, а колезі Кіршо Світлані Михайлівні за організацію результативної віртуальної зустрічі!