📌27 листопада 2018 року буде проведено воркшоп «Відкриті дані: як проводити ділову розвідку та перевірку контрагентів» на базі інформаційно-аналітичної платформи «YouControl»🖥

27 листопада 2018 року буде проведено воркшоп «Відкриті дані: як проводити ділову розвідку та перевірку контрагентів» на базі інформаційно-аналітичної платформи «YouControl».

Запрошуються усі бажаючі.

З метою підвищення рівня обізнаності викладачів, молодих науковців та студентів  в рамках реалізації меморандуму про співробітництво Одеського національного економічного університету й ТОВ  «YouControl» 27 листопада 2018 відбудеться воркшоп «Відкриті дані: як проводити ділову розвідку та перевірку контрагентів» на базі інформаційно-аналітичної платформи «YouControl».

Тези воркшопу:

1. Загальні принципи бізнес-розвідки.
  1. Ризикові фактори при виборі постачальника, клієнта або партнера.
  1. Перевірка роботодавця.

Формат заходу: навчальний воркшоп, а саме учасники будуть спостерігатимуть за спікером на проекторі та повторювати на своїх ноутбуках дії спікера.

Спікер: Наталя Чорногуб, експерт з комплаєнсу, GR-менеджер YouControl.