18 травня в спортивному таборі Економіст наші студенти змагалися за першість ОНЕУ з легкої атлетики та кульової стрільби.
В програмі змагань з легкої атлетики: в бігу на 60 м (жінки) 1 місце виборола Шевченко Христина (ОЕФ), 2 мисце – Хомутинська Олена (ОЕФ), 3 – Франко Тетяна (ФЕУП).
В стрибках у довжину серед чоловіків: 1 місце – Меркулов Вячеслав ( ФФБС), 2 місце – Малахатко Данило (ФЕУП), 3 мисце – Шаповалов Олександр (ФЕУП); серед жінок: 1 місце- Хомутинська Олена (ОЕФ), 2 місце – Путіна Дар’я (ФМЕ), 3 місце – Мінькова Ганна ( ФЕУП).
У повштовху ядра серед чоловіків місця були розподілені: 1 місце – Сенько Іван ( ФМЕ), 2 місце – Малахатко Данило (ФЕУП), 3 місце – Тропанець Денис (ОЕФ).
В кульовій стрільбі серед чоловіків: 1 місце – Самострол Олександр (ФЕУП), 2 місце – Малахатко Данило (ФЕУП), 3 місце – Рибак Михайло ФФБС; серед жінок місця були розподілені наступним чином: 1 місце – Єфимова Олександра (ФЭУП), 2 місце – Сахаренко Олеся (ФФБС), 3 місце – Барса Наталія.
![](http://oneu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/3e770b02-3489-4e1a-b609-4d6c7b163362-1024x576.jpg)
Зав. кафедри доц. Копа В. М. та переможець змагань з кульової стрильби Самострол Олександр.
Змагання зі стрибків в довжину:
Вручення дипломів переможцям:
![](http://oneu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/76eddf84-3db9-4e07-8437-cfa21f4c303a-1024x576.jpg)
Фрагмент змагань