Федерація гандболу Одеської області
9 листопада 2019 року відбувся міжнародний турнір “Чорноморські ігри” з гандболу серед ветеранів, у якому взяли участь викладачі кафедри ФВ та БЖД ОНЕУ.
![](http://oneu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/5-5.jpg)
Старші викладачі кафедри ФВ та БЖД Соколов А.В. та Полуніна Т.В. взяли участь у міжнародному турнірі ЧОРНОМОРСЬКІ ІГРИ з гандболу. Чоловіча збірна вдруге стала переможцем Міжнародних змагань
![](http://oneu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/7-4.jpg)
Ст. викладач Соколов А.В., голова ради федерації гандболу Гренівецький С.Р. (члени збірної команди ветеранів Одеської обл.), ст. викладач Полуніна Т.В. (член жіночої збірної команди ветеранів з гандболу)