📌Викладачі кафедри міжнародних економічних відносин прийняли участь у он-лайн семінарі та тренінгу, організованих в межах співпраці Google Україна та МОН України

Викладачі кафедри МЕВ к.е.н., доц. Уханова І.О. та к.е.н., доц. Воронова О.В. прийняли участь в онлайн-семінарі «Цифрові інструменти Google для вищоїосвіти» (23 червня 2022 року) та онлайн-тренінгу «Можливості YouTube для освіти» (29 червня 2022 року), організованих в межах співпраці GoogleУкраїна та МОН України. Викладачами кафедри МЕВ опановано можливості рішень Google for Education для вищої освіти та можливості платформи YouTube для дистанційної та онлайн-освіти, а результатами успішного складання підсумкових тестів отримано сертифікати.