В Одеському національному економічному університеті триває вступна кампанія 2022. Приймальна комісія активно приймає документи та надає консультації. 9 та 11 серпня відбулися чергові співбесіди з абітурієнтами, які не мають можливості здати національний мультипредметний тест. Наразі абітурієнти змогли дистанційно в онлайн-форматі пройти тестування та відповісти на питання з української мови та літератури, математики й історії України. Попереду наступні співбесіди. Радо чекаємо всіх та запрошуємо до нашого університету!
![](http://oneu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/Vstupna-1.jpg)
![](http://oneu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/Vstpuna-3.jpg)