Цієї середи 19.04.2023 у коворкінгу першого корпусу Одеського національного економічного університету пройшов майстер клас Вадима Друмова, керівника та співзасновника Hillel IT School. Тема зустрічі: “Збільшення частки ринку у сучасному бізнес-середовищі: роль фінансової стійкості та репутації компанії”.
Дякуємо нашому запрошенному гостю за цікаву перезентацію і сдентам за активність та участь![/vc_column_text]
![](http://oneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/KOLLAZHI-DLYA-ONEU-NOVOSTEI---5-1.png)