Шановні колеги і, особливо, студенти! Щиро дякуємо Вам за допомогу в організації «Дня відкритих дверей в ОНЕУ» та Вашу відданість нашому університету!
Ви були неперевершені!
Ми впевнені, що всі сьогоднішні гості – це наші майбутні студенти і члени нашої великої родини ОНЕУ.
Попри всі перепони як повітряна тривога, наші організатори змогли абстрагувати захід у раніше підготовленому бомбосховищі, де продовжили спілкування з юними абітурієнтами, і саме завдяки вашій силі та насназі Дню відкритих дверей було дано змогу відбутись у стінах ОНЕУ.
Все буде Україна!
Все буде ОНЕУ!
📌 Дивись фотозвіт за посиланням
[/vc_column_text]
![](http://oneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-30-12.04.10.jpeg)
![](http://oneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-30-12.04.13.jpeg)
![](http://oneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-30-12.04.12.jpeg)
![](http://oneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-30-12.04.11.jpeg)
![](http://oneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-30-12.04.14.jpeg)