В ОНЕУ на базі Інформаційного Центру ЄС відбулась панельна дискусія «Підтримка ЄС для розвитку потенціалу України в умовах війни»

В Одеському національному економічному  університеті на базі Інформаційного Центру ЄС відбулася панельна дискусія з теми «Підтримка ЄС для розвитку потенціалу України в умовах війни». Панельна дискусія проведена за підтримки Представництва ЄС в Україні в рамках реалізації проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС України».

Спікерами виступили:
Наталія Захарченко- доктор економічних наук, професор кафедри економіки, права та управління бізнесом Одеського національного економічного університету;
Ян Шапіро-CEO, засновник U-Nation, амбасадор Агенції Регіонального Розвитку Одеської області з міжнародних відносин;

Модераторка:
Ірина Шостак, к.пед.н., доцент, завідувачка кафедри іноземних мов Одеського національного економічного університету, координатор ІЦ ЄС ОНЕУ.
Панельну дискусію можна переглянути за посиланням: