ОНЕУ — один з 9 університетів України, учасників програми SAP University Alliances

Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

SAP, компанія — світовий лідер у розробці програмного забезпечення для планування ресурсів, вже рік є офіційним партнером ОНЕУ.🎉

ОНЕУ був обраний одним із 9 університетів України для участі в програмі SAP University Alliances, яка має на меті зміцнення співпраці з освітніми установами, сприяння інноваційному зростанню країни, а також розвиток технічних і управлінських навичок через впровадження рішень SAP у навчальний процес.

📌 Завдяки цій ініціативі студенти ОНЕУ вже цього року матимуть змогу розширити свої професійні компетенції.
Спільними зусиллями викладачів багатьох кафедр (модератор — Манжула Світлана Петрівна, старший викладач кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій), випускників та партнерів з університету Міттвайда (за грантовим проєктом Ukraine Digital) в навчальний процес впроваджується тренінг-курс «Планування ресурсів підприємства на базі SAP».

Планується участь представників університету у SAP UA Community Conference Central and Eastern Europe 2024.🚀

Рухаємось далі!

Ваш університет 💙🎓