Анонс | Гостьова лекція на тему: «Публічно-приватне партнерство як основа економічного розвитку»

Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

👩🏻‍🏫⭐️Запрошуємо на гостьову лекцію з директором Департаменту культури, міжнародного співробітництва та євроінтеграції Іваном Леонідовичем Ліптугою.

Захід присвячений темі «Публічно-приватне партнерство як основа економічного розвитку».

Іван Леонідович Ліптуга — висококваліфікований фахівець із багаторічним досвідом співпраці та представництва України на міжнародному рівні в галузях туризму та транспорту, зокрема в таких організаціях, як FIATA, ICC, EBA, UNWTO. Обіймав посаду голови Комісії з питань ділового туризму Українського національного комітету «Міжнародної торгової палати», а також представляв Україну з питань маркетингу в цій організації. Є засновником та президентом Асоціації «Туризм Одеси» і активно займається розвитком бренду міста Одеси на міжнародному рівні.

🗓️ Дата: 18 вересня, о 11:30
📍 Місце: 1-й корпус, МАЗ, Преображенська, 8
✨Організатор: Кафедра економіки, права та управління бізнесом

✔️ Скористайтеся унікальною можливістю здобути цінні знання та практичний досвід від експерта.

Будемо раді бачити всіх охочих!

Ваш університет 💙🎓