Фахівці ОНЕУ взяли участь у регіональному семінарі «Cучасний стан системи забезпечення якості вищої освіти в Україні: виклики та перспективи»

Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

20 вересня 2024 року в Одесі відбувся регіональний семінар «Cучасний стан системи забезпечення якості вищої освіти в Україні: виклики та перспективи», що проводився Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти на базі Одеського державного університету внутрішніх справ за участі державного секретаря МВС Інни Ящук.✨

Представники Одеського національного економічного університету, що взяли участь у роботі семінару:
✔️ Володимир Шинкаренко – проректор з науково-педагогічної роботи, к. ф-м. н., доцент
✔️Марина Слатвінська – керівник центру забезпечення якості освіти, завідувач кафедри фінансів, д.е.н., професор
✔️Юлія Асєєва – завідувач кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки, д. психол. н., доцент
✔️Ольга Шикіна – к.е.н., доцент кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу та інші науково-педагогічні працівники університету.

Захід проводився Головою Національного агентства Андрієм Бутенко, заступником Голови Іваном Назаровим та Наталією Стукало, керівником секретаріату Національного агентства Олександром Хименко.

📍На семінарі обговорювалися зміни в акредитаційних процесах відповідно до оновленого положення про акредитацію освітніх програм. Також були розкриті питання постакредитаційного моніторингу, євроінтеграції української освіти, нові підходи до оскарження рішень Національного агентства та ще багато цікавого.

Ваш університет 💙🎓