Нові горизонти співпраці з Бременським університетом

Минулого тижня завідувач кафедри фінансів Марина Слатвінська за програмою академічної мобільності  відвідала Бременський університет (м.Бремен, Німеччина), Fachbereich Wirtschaftswissenschaft University of Bremen і тримала новий досвід від знайомства з факультетом, університетом загалом та від роботи Літньої школи, що функціонує в рамках літнього кампусу UBremen.
Протягом тижневого візиту була низка робочих зустрічей спрямованих на подальше налагодження та розширення співпраці між Одеський національний економічний університет  та Universität Bremen щодо обміну здобувачами, викладачами та інших напрямків співробітництва, познайомилася з науково- педагогічною спільнотою університету, здобувачами, побачила інфраструктуру закладу освіти та умови в яких  навчаються і проживають студенти, (https://www.linkedin.com/posts/maryna-slatvinska-797428169_as-dean-of-studies-today-i-was-able-to-welcome-activity-7205968271030890496-_FsW?utm_source=share&utm_medium=member_android) відвідала захід “6-та Бременська бесіда” у Industrie-Club Bremen e.V., що організований Fachbereich Wirtschftwissenschaft University of Bremen та підтриманою Deutche Bundesbank. На заході були присутні не лише представники наукової спільноти, а й представники Центральної адміністрації у справах Бремена, Нижньої Саксонії, та Саксонії – Ангальт Німецького Бундесбанку.
Дякуємо  Prof. Dr. Dr. h.c. André W. Heinemann (University of Bremen) за  запрошення та можливість візиту, співпрацю та нові можливості взаємодії.