ОНЕУ — соціальний партнер заходу з показу документальної стрічки «Форма вогню»

Вас вітає ОНЕУ 👋🏻💙

ОНЕУ є соціальним партнером заходу з показу документальної стрічки «Форма вогню».

Одеський національний економічний університет забезпечив присутність вимушених переселенців з Херсону на показі фільму. Вони щиро дякували за можливість доєднатися до закритого показу фільму та залишилися враженими після перегляду документальної стрічки.

🔸 Фільм розповідає про рятувальну операцію з евакуації цивільного населення після артилерійського обстрілу в деокупованому Херсоні восени 2022 року. Стрічка розкриває героїзм і відданість працівників ДСНС, які працюють на благо країни, ризикуючи власним життям.

Висловлюємо щиру вдячність працівникам ДСНС за їхню мужність і самовідданість у важкий час для країни. Цінуємо вашу роботу та пишаємось вашими подвигами.

Фільм вже відзначено українськими нагородами, тому підтримаємо український кінематограф.

🔍 Посилання на офіційний трейлер фільму: https://youtu.be/wbC2odVf9QA?si=a5ssnFI2DCA6xqUp

Ваш університет ✨💙