Підтримайте ОНЕУ в голосуванні в проєкті «Науковий лідер Україна»

🌟Одеський національний економічний університет номінували на участь в проєкті «Науковий лідер Україна» в національному народному рейтингу 2024 року.

Ідея проєкту надзвичайно важлива: вшанувати внесок українських вчених у світову науку та поширити ідею популяризації їхніх досягнень. Дуже приємно, що освіта та наука Одеського національного економічного університету привертає до себе увагу у такі важкі часи.

Просимо всіх підтримати ОНЕУ одразу у двох номінаціях:
🟢 «Науковець» — ректора ОНЕУ, доктора економічних наук, професора Ковальова Анатолія Івановича
🟢 «Вищий навчальний заклад» — Одеський національний економічний університет

📲 Для того, щоб проголосувати потрібно перейти за посиланням та написати прізвище/назву ВНЗ в пошуковику :

💭Кожен голос важливий, тому що ОНЕУ — лідер економічної освіти Півдня України й вартий того, аби займати такі високі нагороди.