Пишаємось випускницею ОНЕУ — Таню Муіньо постановницею номеру України на «Євробаченні-2024»

Україну на «Євробаченні-2024» представляють дует Аlyona Аlyona та Jerry Heil. Артистки виступили в першому півфіналі конкурсу, і тепер поборються за кришталевий мікрофон у гранд-фіналі.

🌟 Постановкою сценічного номера, який довів глядачів до сліз і викликав мурашки по шкірі, стала Таню Муіньо, випускниця ОНЕУ.

Таню Муіньо колись розпочинала свій шлях зі стін студклуба ФМЕ, вже тоді вона ставила номери, що підкорювали сцену.
📸 На фото зображені активісти студентського клубу ОНЕУ на 45-річчі ФМЕ. Таню Муіньо, вже як визнана режисерка на міжнародному рівні, виступила на ювілейній події університету.

Дякуємо Таню за її внесок в розвиток студентського клубу ОНЕУ.
💡 Всі студенти погодяться, що зі студклубу можна вийти, а ось студклуб з тебе вже не вийде.

Голосуємо за дівчат та отримаємо задоволення від підтримки, адже ОНЕУ — велика родина, де кожен з нас є її частиною 🙌🏻

Ваш університет ✨💙