📌Програма круглого стола «Основні напрямки забезпечення стабільності фінансового сектору України в контексті європейської інтеграції»

Одеський національний економічний університет

Кафедра фінансового менеджменту та фондового ринку

КРУГЛИЙ СТІЛ

21 травня  2018 року

ауд. 214,  6 корпус (вул. Пушкінська 26)

Програма:

10.00   Вступне слово.

Ректор ОНЕУ д.е.н., проф., член-кореспондент НАН України Звєряков М.І.

Проректор ОНЕУ з наукової роботи д.е.н., проф. Ковальов А.І.

10.30–10.45 Ровинський Ю.О., Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

«Основні тенденції функціонування фондового ринку України і напрями його реформування в контексті європейської інтеграції »

10.45 – 11.00 Троцько Б.С.. Центр біржових технологій

«Сучасні технології торгівлі на фінансових ринках» (орієнтовний напрямок доповіді)

11.00 – 11.15 Вальчук О.Ф. Заступник керуючого, начальник відділу роздрібного бізнесу  (ПАТ  «Марфін Банк»).

«Перспективи розвитку роздрібних банківських продуктів»

11.15 – 11.30 Андрєєва Я. С. к.е.н., керівник проектів з навчання персоналу    (ПАТ «Альфа Банк»).

« Особливості фінансової діяльності банківських  установ України» (орієнтовний напрямок доповіді)

11.30 – 11.45 Федченко С.О. директор брокерської страхової компанії «Insurance Lion».

«Сучасні тенденції розвитку страхових послуг України»/ або «Інфраструктура підтримки стійкості страхового ринку України»

11.45 – 12.15 Кава-брейк

Баранова В.Г.  д.е.н., проф, зав. кафедрою ФМФР

«Кризові явища в страхової системі України»

12.30 – 12.45 Арутюнян С.С. к.е.н. доцент каф. ФМФР

«Пріоритети реформування фінансового ринку в умовах сучасної макроекономічної ситуації України і євроінтеграційного вектора розвитку»

12.45 – 13.00 Астахова Н.І. к.е.н., ст. викладач каф. ФМФР

«Сучасні тенденції розвитку добровільного страхування в Україні»

13.15 – 13.30 Сташкевич  Н.М. ст. викладач каф. ФМФР, «Недержавні пенсійні фонди на фінансовому ринку: проблеми та перспективи розвитку»
13.45 – 14.00 Бондаренко П.В. ст. викладач каф. ФМФР

«Соціальна відповідальність страхового бізнесу як інструмент міжнародної конкурентоспроможності»

14.00 – 14.15 Заключне слово. Прийняття резолюції.