Робота мрії від ОНЕУ: помічник аудитора в «Baker Tilly»

«Baker Tilly» – одна з найбільших аудиторських та консалтингових компанії України. 24 роки ми працюємо, щоб допомагати вдосконалювати та розвивати бізнес наших клієнтів. Основні напрями діяльності – аудит, податкове та бізнес-консультування, корпоративні фінанси, послуги зі сталого розвитку, незалежна оцінка, ТЦУ та послуги з бухгалтерського обліку.

«Baker Tilly» є членом міжнародної мережі Baker Tilly International, яка представлена у 148 країнах та входить до 10 найбільших консалтингових компаній світу.

Зараз ми в пошуку активних, зацікавлених та мотивованих студентів та випускників на позицію Помічника аудитора.

Чим займається помічник аудитора?

збирає, обробляє та аналізує великі масиви інформації;

інспектує бухгалтерські записи та первинні документи;

приймає участь у спостереженні за проведенням клієнтом інвентаризацій матеріальних цінностей;

проводить тестування господарських операцій, фінансових моделей, тощо;

виконує інші аудиторські процедури з метою отримання аудиторських доказів.

Що необхідно знати та вміти?

володіти базовими знаннями бухгалтерського обліку;

орієнтуватися в формах фінансової звітності та принципах ведення бухгалтерського обліку;

вміти складати основні бухгалтерські проводки;

аналітично мислити;

бути готовим до відряджень.

Ми пропонуємо:

роботу в професійному та дружньому колективі;

навчання та вдосконалення знань за рахунок компанії;

медичне страхування;

професійний та кар’єрний розвиток;

курси англійської мови.

Якщо цікавить професійний розвиток у сфері  аудиту, готові навчатися новому і стати фахівцем, будемо раді бачити в нашій компанії/

📌Зі свого боку, обіцяємо вчити і підтримувати у всіх професійних починаннях для розкриття ваших можливостей та кар’єрного потенціалу.

Дізнатися детальніше можна за посиланням: https://robota.ua/company0/vacancy9251127

📩адсилай CV на Olga.Dets@bakertilly.ua або поспілкуйся напряму з рекрутером тут @olgabakertilly (телеграм)