📌У вересні цього року в ОРІДУ НАДУ перебувала делегація викладачів та студентів університету з м. Бєлосток (Польща) з метою участі у спільній осінній школі 10-14 вересня 2018 року 🇵🇱

Вже стало доброю традицією проведення в Інформаційному Центрі ЄС ОНЕУ спільних заходів з Одеським Регіональним Інститутом Державного Управління!

У вересні цього року в ОРІДУ НАДУ перебувала делегація викладачів та студентів університету з м. Бєлосток (Польща) з метою участі у спільній осінній школі 10-14 вересня 2018 року. Програмою школи було передбачено лекції та дискусії з питань реформування публічної служби, системи підготовки управлінських кадрів, надання адміністративних послуг, розвитку громадянського суспільства в Україні.

Шість студентів делегації під керівництвом Андрія Маєва, доцента кафедри української та іноземних мов відвідали Інформаційний Центр ЄС Одеського національного економічного університету. Метою візиту було ознайомлення з діяльністю Інформаційного Центру ЄС в Одеському регіоні. У ході зустрічі було представлено презентацю щодо основної мети діяльності ІЦ ЄС ОНЕУ, проінформовано стосовно бази публікацій і матеріалів офіційних закладів ЄС (Publication Offices of the European Union), а також надано інформацію про заходи, які проводить Інформаційний Центр ЄС ОНЕУ.

У ході зустрічі студенти цікавилися інформацією, ставили питання щодо подальших планів діяльності, було запропоновано цікаві пропозиції для організації  спільноі діяльності у майбутньому.