![](http://oneu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG-0c8975ac3c0264414ebc2d4bdcc7eda1-V-1-e1569704692135.jpg)
27 вересня кафедра експертизи товарiв та послуг органiзувала екскурсiю у Гiпермаркет АШАН Фонтанка для студентiв 17 та 18 груп ФЕУП.
Студенти ознайомилися з історією розвитку підприємства, його структурою, системою управління, особливостями підбору персоналу та внутрішніми вимогами до персоналу.
Під час екскурсії HR-директор Iрина Казанська представила студентам підходи до організації діяльності гіпермаркету та основні принципи управління.
Студенти мали змогу на власні очі побачити, як працюють менеджери відділу закупівель, ознайомитися з унікальною системою контролю сектору кас, побачити технологічний процес м’ясного цеху – від отримання товару до прилавка, а також отримати відповіді на всі питання, що їх цікавили.
Наприкінці екскурсії студентам було презентовано можливості професійної реалізації в мережі гіпермаркетів «Ашан».
Студенти та викладачі кафедри експертизи товарiв та послуг щиро дякують керівництву підприємства за надану можливість проведення цікавої пізнавальної екскурсії і сподіваються на наступні зустрічі!
Останні коментарі