Одеський національний економічний університет: новий член Одеської міської організації роботодавців

Одеський національний економічний університет:
новий член Одеської міської організації роботодавців

Генеральний директор виконавчої дирекції Одеської міської організації роботодавців, Євген Григорович Дрозд, особисто вручив ректору університету, Анатолію Івановичу Ковальову свідоцтво про зарахування в число членів організації.

ОНЕУ — стратегічно важливий об’єкт Півдня України.
Прийняття Одеського національного економічного університету (ОНЕУ) до складу Одеської міської організації роботодавців знаменує собою важливий крок у розвитку партнерства між освітою та бізнесом. Це співробітництво матиме низку позитивних наслідків для студентів, викладачів та економіки міста загалом.

Одеський національний економічний університет співпрацює з державними установами, підприємствами та громадськими організаціями для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності Півдня України.