ОНЕУ зробив важливий внесок у підтримку військового шпиталю

Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

Одеський національний економічний університет зробив важливий внесок у підтримку військового шпиталю. 🤝

В рамках ярмарку було зібрано рекордну суму — 60 125 грн, яка надійшла на підтримку наших захисників.

✔️ Від ОНЕУ до шпиталю було передано необхідне обладнання: міостимулятор, рукавичку-тренажер та штативи, що сприятиме покращенню медичних послуг для військових.

Під час заходу ректор університету, доктор економічних наук, професор Анатолій Іванович Ковальов разом із проректором з адміністративно-господарської та виховної роботи ОНЕУ Олександром Анатолійовичем Плахотним та студентською спільнотою отримав подяку за активну участь у благодійних ініціативах.🏅

📌 Подяка також була вручена всім факультетам ОНЕУ за їхню підтримку та небайдужість.

Ректор Одеського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Анатолій Іванович Ковальов зазначив, що ОНЕУ готовий допомагати нашим захисникам навіть у найскладніші часи.

Слава ЗСУ! 🇺🇦

Ваш університет 💙🎓