Ректор ОНЕУ, доктор економічних наук, професор Ковальов Анатолій Іванович потрапив до списку найкращих у світі ректорів!

Оприлюднено Всесвітній рейтинг📊 найкращих ректорів та університетів 2024 року — The World Rating of the Best Chancellors and Universities (https://ihbiagency.org) від Міжнародного агентства державних, корпоративних і приватних рейтингів IHBI.
Пишаємося ректором ОНЕУ, доктором економічних наук, професором Ковальовим Анатолієм Івановичем — він увійшов до ТОП-15🏆 найкращих ректорів України❗️та перший серед одеситів.
🏆ТОП-1️⃣ найкращих ректорів Одеської області
🏆ТОП-1️⃣5️⃣ найкращих ректорів України
🏆ТОП-1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ найкращих ректорів світу
Методологія рейтингу базується на діяльнісному підході за низкою критеріїв.
Зокрема, досягнення студентів, внесок університету в розвиток економіки країни, вплив на розвиток світу, країн, рівень професійного розвитку співробітників.
Україна посіла 34 місце в рейтингу найкращих країн, де рівень якості та результативності ректорів і університетів на користь громадян був найвищим.
Список найкращих опубліковано на офіційному сайті IHBI.