В ОНЕУ відбулося підписання меморандуму з ГО «Українські крила»

Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

🌐 В ОНЕУ відбулося підписання меморандуму з ГО «Українські крила»

Ректор Одеського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Анатолій Іванович Ковальов запевняє, що співпраця з ГО «Українські крила» сприятиме позитивним змінам у суспільстві.

Партнери:

✔️ Діана Сергіївна Гребнева — співзасновниця ГО «Українські крила», викладач кафедри економіки, права та управління бізнесом ОНЕУ.

✔️ Злата Сергіївна Губанова — співзасновниця ГО «Українські крила».

Співпраця між університетом та ГО «Українські крила» відіграє важливу роль у реалізації численних соціально значущих проєктів. На сьогоднішній день спільно вже здійснено кілька успішних ініціатив. Серед них — освітній проєкт, що спрямований на підвищення рівня знань та свідомості серед громадян, а також організація гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які отримали підтримку у важкий для них час. 📝

📍 Партнерство має на меті не лише допомогу в поточних проєктах, але й подальший розвиток взаємодії задля покращення економічного становища населення.

Ваш університет 💙🎓