Урочистий захід «Посвята в студенти Одеського національного економічного університету»

Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

В ОНЕУ відбулася урочиста посвята у студенти, де наші першокурсники дали присягу на вірність знанням, науці та студентській спільноті. Ректор Одеського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Анатолій Іванович Ковальов особисто привітав студентів з цією важливою подією, підкресливши значущість цього моменту для кожного першокурсника. Також він привітав усіх із днем народження університету та днем міста.

До промови долучилися наші почесні гості:
🔹 Кравець Олександр Семенович — професор, академік Академії економічних наук України, випускник ОНЕУ
🔹 Ліптуга Іван Леонідович — директор департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, випускник ОНЕУ
🔹 Корнійчук Любов Терентіївна — голова профспілкової організації працівників освіти і науки України

Свої сердечні привітання також виказала голова профспілкової організації співробітників ОНЕУ, к.е.н., доцент Корольова Тетяна Сергіївна та весь ректорат.

ОНЕУ щиро вірить у ваші сили та буде підтримувати вас на цьому захопливому шляху. Нехай кожен день приносить нові знання, цікаві знайомства та яскраві враження! ✨

Ваш університет 🤍🎓