В ОНЕУ відбувся традиційний благодійний ярмарок

Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

В Одеському національному економічному університеті відбувся традиційний благодійний ярмарок, у якому взяли участь усі факультети. Основна мета заходу — збір коштів на підтримку військового шпиталю.🎉

Студенти проявили високу активність та ініціативність в організації ярмарку. Кожен факультет підготував унікальні страви різних національних кухонь. Ярмарок вразив креативністю та різноманіттям представлених напрямків. Додатково відвідувачі мали змогу взяти участь у лотереях і конкурсах, що суттєво сприяло збільшенню загальної суми зібраних коштів.

📍 Ректор Одеського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Анатолій Іванович Ковальов висловив вдячність усім учасникам та наголосив, що благодійні ярмарки демонструють нашу міцну університетську згуртованість.

Кожен факультет зібрав рекордну суму внесків:
✔️ Факультет міжнародної економіки (ФМЕ) — 23 500 грн;
✔️ Факультет економіки та управління підприємництвом (ФЕУП) — 19 500 грн;
✔️ Факультет фінансів та банківської справи (ФФБС) — 6 350 грн;
✔️ Факультет менеджменту, обліку та інформаційних технологій (ФМОТ) — 10 775 грн.

📌 Загальна сума доната від ОНЕУ складає 60 125 грн.

Благодійні заходи мають потужний виховний вплив, адже сприяють формуванню соціально відповідального суспільства. 📝

Щиро дякуємо всім співробітникам, викладачам, студентам та студраді університету за активну участь і підтримку!

ОНЕУ і надалі підтримуватиме наших захисників! 🇺🇦

Ваш університет 💙🎓