Від бакалавра до магістра: чому варто вступати до магістратури у 2024 році?

Вас вітає ОНЕУ 👋🏻💙

💡За ініціативою керівника Центру заочної форми навчання, кандидата економічних наук, доцента Дмитра Юрійовича Кретова було проведено відкриту зустріч із студентами на тему: «Від бакалавра до магістра: чому варто вступати до магістратури у 2024 році?»

Про особливості вступної кампанії до магістратури у 2024 році та ключові моменти заочної форми навчання розповіли:
🔸кандидат економічних наук, доцент Міндова Олена Ігорівна
🔸 проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат фізико-математичних наук, доцент Шинкаренко Володимир Миколайович
🔸 методист Центру заочної форми навчання Перфененко Лариса Петрівна

📩Нагадуємо, що електронні кабінети для реєстрації в магістратуру Одеського національного економічного університету відкриті.
На сайті ОНЕУ ви зможете ознайомитись з детальною інформацією про алгоритм реєстрації ЄВІ та ЄФВВ

❗️Поспішайте, бо електроні кабінети доступні до 29 травня для всіх бажаючих, хто хоче вступити до магістратури в ОНЕУ

Ваш університет ✨💙