Викладач ОНЕУ Олеся Яценко увійшла до дослідницького складу Університету Кастельйо імені Жауме I.

Чотири українські дослідники вступають до Університету Кастельйо імені Жауме I. Колеги увійшли до дослідницького складу.

Олеся Яцунка з Одеського національного економічного університету;
Наталія Литвин із Київського національного торговельно-економічного університету; Ірина Кононова із Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ (Дніпро);
Вікторія Дороботун із Київський національний університет ім. Тараса Шевченко.

Олеся Яцунка s’unirà al Grup de Finances, Comptabilitat i Economía Quantitatives del Departamento de Finances i Comptabilitat, координатор професора Белена Жиля де Альборноса. Спеціалізуючись на фінансовому обліку та аудиті, вона візьме участь у проекті, який розгляне відмінності у доступі до професії аудитора в Україні та основних членів Європейського Союзу. Пишаємось!