📌День науки в ОНЕУ📃

У четвер 12 квітня у стінах головного навчального корпусу ОНЕУ відбувся черговий неймовірно яскравий захід. День науки – є традиційним науковим святом, що проводиться кожного року на факультеті міжнародної економіки. Як і кожного року, студенти-науковці цьогоріч показали себе, як талановиті та активні студенти, як люди яких творчий пошук і жага нових знань підштовхують до значних звершень.

Увесь ентузіазм та науковий інтерес до певних питань учасники цієї конференції виклали у своїх доповідях, які довго і систематично готували протягом довгого часу. Визначною рисою цього заходу є те, що студенти самостійно обирають для дослідження і опрацювання найбільш близьку для них за духом тему. Така система організації заходу зробила його насиченим і по-справжньому захопливим, бо що може краще запалити доповідь чи яскраву дискусію ніж непідробна цікавість дослідника чи щира захопленість питанням аудиторії?

Цей захід допоміг усім студентам розкрити свої здібності у якості дослідників, починаючих науковців, систематизаторів і безумовно ораторів. Жоден учасник конференції не залишився незадоволеним чи не зацікавленим. Такі дні допомагають студентам нашого факультету не тільки дати свободу своїм талантам, а й дають можливість поспілкуватися на актуальні як для сучасного світу в цілому, так і для кожного студенту зокрема теми. Таким чином складно переоцінити значущість цього дня для кожного з нас.

Кожного року це день насичує університет атмосферою дружби, взаємодії та співпраці. Такі добрі традиції, як ця є дуже важливими для університету і якраз вони несуть у собі все найкраще через роки.

Сергій ШУЛЬГА
Голова PR-сектору ФМЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *