📌СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ: “2020 – нові можливості чи економічна криза”

15 грудня 2020 року на базі кафедри іноземних мов ОНЕУ відбулась студентська науково-практична конференція англійською, французькою та німецькою мовами: “2020 – New opportunities or economic crisis”, “2020 –  Les défis de l’année”, “2020 –  Neue Möglichkeiten oder Finanzkrise”.

Основна мета проведення конференції – залучення студентів до наукової діяльності, обмін знаннями та досвідом, визначення інноваційних тенденцій та перспектив розвитку у науці та техніці в умовах пандемії коронавірусу. Науковий захід проходив на платформі Zoom, де зі своїми доповідями, презентаціями виступили студенти.

Доповіді пройшли на високому організаційному, науково-теоретичному рівні з поміркованою полемікою та великим зацікавленням студентської молоді.

Обрана тема науково-практичної конференції стала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики в умовах пандемії корона вірусу. У зв’язку з актуальністю розглянутих питань за результатами конференції планується розмістити  електронний збірник матеріалів доповідей учасників.

На засіданні конференції після підведення підсумків її роботи було ухвалено рішення:

• відзначити високий науковий рівень представлених доповідей, а також актуальність дискусій з проблем, що були заслухані під час роботи конференції.
  • запровадити обов’язкове використання ілюстративного матеріалу або презентацій в доповідях.
  • вважати за доцільне розширювати і поглиблювати дослідження за напрямами роботи науково-практичної конференції.
  • роботу студентської конференції вважати проведеною успішно.

Конференція 15.12.2020