📌11 листопада кафедра маркетингу організувала справжнє свято для своїх студентів – Міжнародний день маркетолога🎉

11 листопада кафедра маркетингу організувала справжнє свято для своїх студентів – Міжнародний день маркетолога на факультеті міжнародної економіки: кожна група з 1-го по 5-й курси підготувала творче привітання у вигляді вікторини, відеоролика або конкурсу для улюбленої кафедри! За результатами глядацького голосування серед роликів, зроблених нашими студентами спеціально для привітань, переміг ролик 15-ї групи “M – значит “маркетинг”. Хочемо привітати учасників з дебютом та побажати легкого заліку по “Вступ до фаху”!

Посмішки не сходили з облич студентів і, звичайно, їх наставників та кураторів – Шкурупской Ірини Олександрівни, Маврова Станіслава Дмитровича, Сотникова Юрія Миколайовича, Рулінской Ольги Володимирівни, Зіньківської Дар’ї Володимирівни, Обнявко Олександра Валентиновича. Найголовнішим ідейним натхненником і організатором свята, як завжди, була зав. кафедрою Ірина Львівна Литовченко за підтримки декана Беспалова Володимира Михайловича!