📌14 вересня 2018 року відбулась зустріч з випускником, відомим банкіром, головою правління ПАТ «Банк Восток» Мороховським Вадимом Вікторовичем зі студентами 1 курсу КЕФу🤝

В рамках ознайомлення з майбутньою спеціальністю «Банківська справа» 14 вересня 2018 року відбулась зустріч з випускником, відомим банкіром, головою правління ПАТ «Банк Восток» Мороховським Вадимом Вікторовичем зі студентами 1 курсу кредитно-економічного факультету ОНЕУ.

Вадим Вікторович розповів про особливості професії банкіра, власний кар’єрний шлях і подальші плани. Студенти також дізнались про важливість поглиблення своїх знань, постійного самовдосконалення та знання іноземних мов на шляху до успішного життя.

Студенти ознайомились з основними напрямами діяльності сучасного банку, банківськими інноваціями та впровадження FinTech (фінансових технологій).

Для студентів першого курсу КЕФ ця подія стала поштовхом до самореалізації, мотивацією до плідного навчання та досягання своєї мети.

Висловлюємо подяку заслуженому економісту України, фінансисту 2016 року, меценату,  випускнику КЕФ-у Мороховському Вадиму Вікторовичу за плідну співпрацю.