📌15.02.2019 в ОНЕУ відбулось вручення дипломів випускникам-магістрантам обліково-економічного факультету🎓

Ось і настав, мабуть, один з найважливіших днів у Вашому  житті – вручення дипломів магістрів.

Милі і дорогі наші випускники! Вітаємо вас із закінченням обліково-економічного факультету ОНЕУ! Бажаємо всім рівних доріг і попутного вітру! Нехай у вашому житті буде багато добра та  любові, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть! Хай  збудуться усі ваші заповітні мрії і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності і подолаєте всі перепони!


15.02.2019 року у Одеському національному економічному університеті відбувся одночасно і радісний, і сумний день, адже у цей день в актовій залі головного корпусу відбулось вручення дипломів випускникам-магістрантам обліково-економічного факультету.

Традиційно, відкриваючи урочисту частину, усіх присутніх у залі привітав доктор економічних наук, професор, академік вищої школи, член-кореспондент НАН України, ректор університету Михайло Іванович Звєряков.  Він наголосив, що університет пишається досягненнями наших студентів та побажав їм вдалих рішень та професійних злетів і наголосив, що двері університету завжди відчинені для них.

Першими дипломи з відзнакою поважного ступеня “магістр” та почесні грамоти від газети «Все про бухгалтерський облік» отримали випускники спеціальності  071 «Облік і оподаткування» Гончар М.А., Дацька І.С., Коваль В.С., Конівченко К.Ю., Навродська М.О., Потьомкіна А.Л., Терещенко Т.В., Чернега Л.О., та дипломи з відзнакою за спеціальністю 051 «Економіка» Дворжак А.С. та Олещук О.М.

Цьогоріч дипломи магістрів отримали  72  студента ОЕФ ОНЕУ.

Окрім цього, магістрів привітали завідувачі випускових кафедр д.е.н., проф. Лоханова Н.О.,  Якуб Є.С., Підгорний А.З. та к.е.н., доц. Волкова Н.А., Артюх О.В., які висловили впевненість у тому, що наших магістрів чекає дуже успішне життя на професійній ниві, адже девіз ОЕФ звучить так: «Хто володіє інформацією, той володіє світом», а ті, хто закінчив цей факультет, мають неодмінні переваги, адже інформацію готують саме обліковці та аудитори.

Шановні випускники!

Щиро вітаємо Вас та бажаємо впевнених кроків на життєвому шляху!

Згадуйте незабутні роки навчання  на обліково-економічному факультеті ОНЕУ з теплом та посмішкою й не  забувайте про свою Almamater та з гордістю промовляйте: “Я випускник ОНЕУ!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *