📌16 листопада 2021 року кафедрою бухгалтерського обліку та аудиту було проведено дуже цікавий освітній захід: «Оподаткування для дорослих – Transfer pricing».

16 листопада 2021 року викладачами кафедри бухгалтерського обліку та аудиту: д.е.н., професором Кузіною Р. В., к.е.н., доцентом Старенькою О. М., к.е.н., доцентом Добрунік Т. П. в рамках навчальної дисципліни «ОПОДАТКУВАННЯ» було організовано та проведено дуже цікавий освітній захід: «Оподаткування для дорослих – Transfer pricing».

Запрошеним фахівцем була Богданова Ольга – радник заступника Міністра фінансів України, аудитор та керуючий партнер компаній Crowe Erfolg Ukraine
(член Crowe Global), Радник Голови по питаннях оподаткування Всеукраїнської аграрної Ради, заступник голови Податкового комітету при ТПП, голова наглядової Ради Палати податкових консультантів, член Громадської ради при ДПС, Голова ревізійної комісії Міжнародного товариства польських підприємців в Україні, член Експертної та Методологічної ради при Мінфіні.

На освітньому заході присутні дізналися більше про сутність трансфертного ціноутворення; оптимізацію податків у Facebook, Google, Amazon; сутність принципу “витягнутої руки”; методи доведення дотримання принципу “витягнутої руки”.

Доповідь фахівця дуже зацікавила студентів різних курсів та викладачів, бо базувалася на сучасних прикладах з міжнародної практики та надала повне
уявлення про секрети трансфертного ціноутворення.

Всі присутні брали активну участь у дискусії щодо Кар’єри Transfer Pricing Advisor у міжнародній компанії.

Для студентів було запропоновано брати участь у заходах, що проводяться освітньо-дослідницьким центром щодо питань практичного оподаткування на базі
групи компаній Crowe Erfolg Ukraine та можливість стажування в компаніях цієї мережі.

Організатори заходу, учасники висловлюють велику вдячність запрошеному фахівцю – Богдановій Ользі за дуже цікавий матеріал, приділений час, корисні
приклади, спілкування, мотивацію для наших студентів, можливість долучитися до обговорення актуальних питань сучасного бізнесу та сподіваємося на подальшу співпрацю!