📌17.11.2021 р. було ініційовано підписання договору про співробітництво між ОНЕУ та національною мережею готелів «Reikartz Hotel Group»

За результатами переговорів 17.11.2021 р. було ініційовано підписання договору про співробітництво між Одеським національним економічним університетом та національною мережею готелів «Reikartz Hotel Group», що об’єднує 40 готелів категорії 3 та 4 зірки в Україні та за її межами.

Договір про співробітництво, який був підписаний Ректором Одеського національного економічного університету, д.е.н., професором Ковальовим Анатолієм Івановичем та партнерами, передбачає:

– проведення вебінарів практиками готельного бізнесу;

– надання студентам ОНЕУ можливості проходити практику у висококласних готелях;

–  організацію виробничих екскурсій для студентів та викладачів ОНЕУ на підприємства готельної мережі «Reikartz Hotel Group»;

– проведення підвищення кваліфікації викладацького складу кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу ОНЕУ у формі організованих курсів.

Як перший крок у напрямі співпраці вже було надано можливість викладачам кафедри ТтаГРБ пройти курс «Level Up разом з Reikartz», який вже було організовано з 18-31 жовтня 2021 р.

Програмою курсу передбачено 6 онлайн занять:

– Принципи роботи сучасної готельно-ресторанної мережі;

– Стандарти служби прийому та розміщення;

– Ресторанний комплекс. Чек-ап роботи ресторану;

– Організація служби хаускіпінг;

– Основні показники ефективності готелю.

Висловлюємо подяку Ірині Магалецькій – начальнику відділу навчання та розвитку в Reikartz Hotel Group та Ліфіренко Олені – менеджеру з корпоративної культури, заступнику керівника Навчального центру готельної і ресторанної справи Reikartz Hotel Group за відкритість до співпраці та готовність підтримувати викладачів і здобувачів вищої освіти ОНЕУ у вивченні практичної діяльності підприємств сфери гостинності.