📌18 березня 2021 р. о 17.00 відбулося засідання галузевої конкурсної комісії II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент організацій».

На конкурс подали роботи 130 авторів. За результатами конкурсного відбору рекомендовано для захисту на науково-практичній конференції 31 роботу.

Рейтинговий список робіт, рекомендованих для захисту на науково-практичній конференції, додається.

Рецензії на всі роботи учасників конкурсу студентських наукових робіт, а також рейтинговий список робіт, які не рекомендовано для захисту на науково-практичній конференції, представлено на гул-диску за посиланням.