📌18 листопада 2021 року в дистанційному форматі відбулася наукова студентська конференція «Наука в сучасному світі»

18 листопада 2021 року в дистанційному форматі відбулася наукова студентська конференція «Наука в сучасному світі» під керівництвом к. філол. н., ст. викладача кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки Ковальської Наталі Аркадіївни.

У конференції, яка проводиться щороку в рамках вивчення курсу «Основи академічного письма», взяли участь студенти факультету міжнародної економіки (10, 15, 15/1, 15мб, 16, 16/1 групи). Доповідачі представили дослідження з актуальних питань сучасної науки, зокрема: «Упровадження стандартів академічної доброчесності в українських закладах освіти», «Академічна доброчесність у вищій школі: позитивні та негативні аспекти», «Плагіат у сучасному світі: визначення та різновиди», «Проблема плагіату у студентській дослідній діяльності», «Наукова комунікація в часи Інтернету», «Мовна компетенція як складник фахової комунікації», «Володіння мовою як запорука успішного працевлаштування», «Формування професійної компетентності майбутніх фахівців з економіки», «Роль академічної мобільності у професійній підготовці майбутніх фахівців з економіки» та інші.