📌19 жовтня 2018 р. кафедра іноземних мов з метою профорієнтаційної роботи провела міський квест «Сучасна Одеса» іноземними мовами для учнів 10-11 класів ✔

19 жовтня 2018 р. кафедра іноземних мов з метою профорієнтаційної роботи провела міський квест «Сучасна Одеса» іноземними мовами для учнів 10-11 класів шкіл з поглибленим їх вивченням. У квесті взяли участь команди гімназій №1, 2, 7, 8, школи-гімназії №4, приватних шкіл «Гармонія» та «Майбуття», СШ №17, 40, 86, а також Рішельєвського ліцею. Загальна кількість учасників заходу була близько 100 осіб.

Квест розпочався у головному корпусі ОНЕУ, а її урочисте завершення відбулося у корпусі №6. На початку гри кожна команда отримала пакет завдань, в яких за допомогою кросвордів, загадок та ребусів закодовані цікаві, привабливі або новітні місця Одеси (арт-об’єкти, скульптури та інші простори для проведення вільного часу).

Участь у квесті дало змогу учням ознайомитися з ОНЕУ, зазирнути у середину його життя, а також відчути його привітливість та гостинність. До того ж, учні мали змогу розкрити місто Одесу з історичної та культурної сторони, адже місто розвивається з кожним днем.