📌2-го листопада в Одеському національному економічному університеті відбувся День відкритих дверей👏

2-го листопада в Одеському національному економічному університеті відбувся День відкритих дверей, на який завітало багато учнів з батьками. Майбутні абітурієнти мали можливість скласти пробне тестування ЗНО та ознайомитися зі своїми результатами після перевірки.

Була проведена презентація спеціальностей, де школярі з батьками могли поспілкуватися з представниками різних спеціальностей, задати питання, отримати розгорнуті відповіді та різноманітні надруковані матеріали.

Після тестування в Великій актовій залі університету відбулася зустріч з членами ректорату, на якій ректор ОНЕУ детально розповів про переваги навчання в нашому університеті та про основні аспекти, на які варто звернути увагу при виборі ВНЗ. Майбутні абітурієнти ознайомилися з правилами прийому до ВНЗ в 2020 році.

Особливо цікавою була презентація програм подвійних дипломів та академічної мобільності, які надають можливість студентам ОНЕУ навчатися за кордоном.

По закінченню зустрічі одинадцятикласники з батьками мали можливість пройти до однієї з аудиторій, в якій представники факультетів ОНЕУ детально розповіли про свої спеціальності.

Сподіваємося, пробне тестування та отримана інформація стали корисними для майбутніх абітурієнтів!